Otomobil
Yüksek Güvenlik Oto set GT-22
KOD:GT-22 Yüksek güvenlikli Oto Açma Seti Bu set,yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır.
Profesyonel Oto Set PRO-30
Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak tasarlanmış çantasıyla takımların taşınmasını kolaylaştırır
FULL OTO SET GT-X
Set içerisinde; Bütün pantoğraflı arabalara uyabilen maymuncuklar vardır. Ürünün uçu 3 parçadır.Özel tasarım vidalanabilen yapısı sayesinde sağ ve sol kanal kilitlere uyabilir. Sabit orta kısmı ve yanları sağa ve sola dönüştürülebilen şifre kısıml
Profesyonel Oto Full Set PRO-50
Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak tasarlanmış çift bölmeli çantasıyla takımların taşınmasını kolaylaştırır.
Yüksek Güvenlik Full Oto set GT-X''PLUS''
Yüksek güvenlik oto set; Birçok marka otomobilin Kilitlerini açmak için geliştirilen çok kapsamlı bir üründür.
Profesyonel Oto Ful Set PRO-X
Taşıma çantası yeniden tasarlanan Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak tasarlanmış çanta, takımların taşınmasını kolaylaştırır.
Yüksek Güvenlik Oto set GT-11
Bu set,yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır.
Oto Kement Maymuncuk OM-50
Süper esnek açıcı, arabaların kapı aralığından sokularak kapı kollarını ve emniyet pimlerini açmaya yarar. Bu set çok özel esnek, paslanmaz metal borudan imal edilmiştir.
Oto Çubukları OM-1,2,3
Bu lama şeklindeki çelik çubuklar iç kapı panelinin altından bağlantılara ulaşmak için dizayn edilmiştir. Dikey ve yatay çubuklara (Rotlara) ulaşarak, yeni model arabaları açmada kullanılır.
Plastik Levye PL-15
Otomobillerin kenarını kastırma işlemlerinde kullanılır.Plastik malzemeden üretildiği için kastırma esnasında kapıya zarar vermez. Tasarımı sayesinde çok kullanışlıdır.
Hava Yastığı HY-10
Otomobil kapılarını, cam fitilinden veya kapı kenarından kapıya zarar vermeden el pompası sayesinde kontrollü bir şekilde kapıyı aralamayı sağlar.
Oto Çakı Maymuncuk OM-14
Bu ürün pantograflı otolar dışında bütün otolarda kullanılabilir. Çakı şekli itibarı ile son derecede pratiktir. 14 değişik ucu vardır. Ters ve düz olarak ayrı ayrı kullanılabilir.
OTO MAŞA KASTIRMA ''YENİ'' OK-03
Pantoğraflı otomobillerin kilitleri için tasarlanmıştı. Pantoğraflı oto kilitlerinin profilleri daha kalın oldukları için,klasik oto kastırmalar pantoğraflı kilitlerde kullanımı esnasında boşluk yapmaktadır.
ÇUBUKLAR
Bu çubuklar iç kapı panelinin altından bağlantılara ulaşmak için dizayn edilmiştir. Dikey ve yatay çubuklara (Rotlara) ulaşarak, yeni model arabaları açmada kullanılır.yukarıdan veya aşağıdan dikey bağlantılara kolayca ulaşabilir.
Yüksek Güvenlik Oto set GT-2
Bu set, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır.
Yüksek Güvenlik Oto set GT-1
Bu set, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır.
Ford Maymuncuk FOD-9 , FOD-9S
Ford ve Jaguar'ın 6 ve 8 diskli kilitlerinde kullanmak üzere tasarlanmıştır.
OTO MAŞA KASTIRMA OK-02
Oto kastırma aparatı, kuvvetli çeneleri yardımıyla otomobil çilingirliğinde büyük kolaylık sağlar. Kilidin kapak perdesini açık tutmak için tasarlanan ağız yapısı ve dışa yaylanan mekanizması profgesyonel kullanıcıların vazgeçilmez yardımcısıdır.
Cam Takozu TK-01/02
Cam fitili ile cam veya kapı arasına takılabilir.
U Hava Yastığı HY-10U
Otomobil kapılarını, cam fitilinden veya kapı kenarından kapıya zarar vermeden el pompası sayesinde kontrollü bir şekilde kapıyı aralamayı sağlar.
Koruyucu Zarf KZ-01
Cam pedi otomobil çilingirciliğinin vazgeçilmez yardımcılarından birisidir.
ESNEK OTO AÇMA OM-60
Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır.
ESNEK OTO AÇMA APARATI - OM-60 (Seri)
Otomobil Açmada Anahtyarcının Partneri...
ESNEK OTO AÇMA OM-60K (KISA)
Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır. 1 metre boyundadır.
ESNEK OTO AÇMA OM-60U (UZUN)
Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır. 2 metre boyundadır.
Aydınlatma Sondası ASD-60
Her türlü kilit açma işlemlerinde çalışma alanını güçlü halojen lambası ile aydınlatarak büyük kolaylık sağlar. Özellikle otomobil kapılarını açarken güçlü vantuzu sayesinde cama yapıştırıp istenilen şekle giren kablosuyla da aydınlanmasını istediğ
OTO MAŞA KASTIRMA ''YENİ'' OK-03
Pantoğraflı otomobillerin kilitleri için tasarlanmıştı. Pantoğraflı oto kilitlerinin profilleri daha kalın oldukları için,klasik oto kastırmalar pantoğraflı kilitlerde kullanımı esnasında boşluk yapmaktadır. OKS-O3 Pantoğraflı kilitlerin yuvalararı
 0 (212) 223 05 03
 info@masterpick.net
Master pick ® 2013