Maymuncuklar
Şarjlı Maymuncuk EM-04 (Yeni)
Şarjlı maymuncuk genel itibari ile kablosuz olduğundan istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilinir.
Bilyalı Şarjlı Maymuncuk BEM-01
Bilyalı Kilitleri açmaya yarıyan,Şarjlı Lityum-ıon Bataryalı bir üründür.Sağa ve sola dönebilir.Set içerisinde çift batarya ve hızlı şarj aleti mevcuttur.
Profesyonel Maymuncuk Seti PR-50
Manuel serinin en kapsamlı ve en gelişmiş modelidir. İçersinde popüler maymuncuklar, muhtelif kastırmalar, kırık çıkarıcılar, tığ, deveboynu, kargaburun, yılan, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar mevcuttur.
BİLYALI Maymuncuk Uçları
Bilyalı Maymuncuk Ucu Bilyalı Şarjlı Maymuncuk BEM-01'de kullanılır ve bilyalı göbekler İçin hazırlanmış şarjlı maymuncuk ucudur. Hızlı bir şekilde bareli açabilirsiniz. Yedek ucu resimde görüldüğü gibi yollanmaktadır ve 1 adettir. Hassas ürünler
Renkli Cep Maymuncuk Seti CM-20R
Pocket Pick Set CM-20R (COLOUR) Bu sette standart maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılar bulunmaktadır. Set içersinde tığ, deveboynu, kargaburun, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince ve kalın kastırmalar mevcu
Cep Maymuncuk Seti CM-20
Bu sette standart maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılar bulunmaktadır. Set içersinde tığ, deveboynu, kargaburun, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince ve kalın kastırmalar mevcuttur.
Renkli Profesyonel Maymuncuk Seti PR-40R
Renkli Profesyonel Maymuncuk Seti PR-40R Bu sette standart maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılar bulunmaktadır. Set içersinde tığ, deveboynu, kargaburun, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince ve kalın kastırm
Profesyonel Maymuncuk Seti PR-40
Profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılardan oluşmaktadır. Set içersinde tığ, deveboynu, kargaburun,yılan, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince, orta ve kalın kastırmalar mevcutt
Renkli Kemer Maymuncuk KM-10R
Renkli Kemer Maymuncuk KM-10R Bu sette standart maymuncuklar, kastırmalar bulunmaktadır. Set içersinde tığ, deveboynu, kargaburun, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı,ince ve kalın kastırmalar mevcuttur. Pratik bir şekilde yanınızda taşıyarak kullana
Kemer Maymuncuk Seti KM-10
Kemere takılabilen taşınabilir standart 10 parça maymuncuktan oluşan bir settir. Set içersinde asma kilit tarağı, standart maymuncuklar ve kastırmalar mevcuttur.
Fiam Maymuncuk FM-04
Yıldız tip kilitleri açmak için tasarlanmış bir aparatdır. Üç ve dört taraflı tüpleri açmada kullanılır. Bu tür kilitleri saniyelerle ifade edilecek zamanlarda açarak anahtarcıya büyük kolaylıklar sağlar.
Şarjlı Maymuncuk Uçları
Şarjlı Maymuncuk uçları,şarjlı maymuncuklar için tasarlanmıştır. Sertleştirilmiş özel çelikten üretilmiştir
Çekili Kilit Açma Aleti (Yaprak fişeli) HİLAL
Yaprak fişeli çift taraflı yüksek güvenlik kilitlerde kapı çekili kilitliyken anahtar deliğinden kapı koluna müdahale ile dilin çektirilmesini sağlar.
MANUEL MAYMUNCUKLAR
Bu maymuncuk aparatları,farklı anahtar ve kilit profillerine göre farklı şekillerde tasarlanmıştır. Kolay taşınabilir,pratik ve hafiftir.
Manuel Çift Taraflı Maymuncuklar
Manuel Çift Taraflı Maymuncuklar, bu maymuncuk aparatları ile tek tek kapı kilidine göre taşınabilir. pratik ve hafifdir. sadece kastırma ve bu takımla kolayca cilingir hizmeti verebilirsiniz
Şarjlı Maymuncuk Uç Seti MUS-1
Şarjlı (elektro) maymuncuk uçlarının tümünün bir arada bulunduğu pratik bir settir. Bu uçlar elektro maymuncuğu her türlü yale kilit›te ve oto kilitlerinde kullanma kolaylığı sağlar. Şarjlı maymuncuk için, Sertleştirilmiş çelikten yapılmıştır.
Plastik Manuel Maymuncuklar
Plastik Saplı olan bu maymuncuk aparatları,farklı anahtar ve kilit profillerine göre farklı şekillerde tasarlanmıştır. Kolay taşınabilir,pratik ve hafiftir.
Z Teli (7'li Set)
MANYETİK ANAHTAR TUTMA APARATI
MANYETİK ANAHTAR TUTMA APARATI
Asma Kilit Acma Aparati (10'lu Set)
Asma kilit maymuncuğu birçok klasik asma kilitleri hızlı bir şekilde açabilmenizi sağlar. Aynı zamanda bu manuel maymuncuk metodunda elinize zarar vermemeniz için plastik kaplama ile ellerinizin değdiği yerler muhafaza edilmiştir.
Level Tipi Kilit Çakı Maymuncuk (European)
Level Tipi Kilit Çakı Maymuncuk (European)
Pilli Şarjlı Maymuncuk EM-02
Kolayca takılıp çıkarılabilen bataryaları ile çok kullanışlıdır.Set içerisinde şarj edilebilen bataryalar ve pilleri şarj edebilmek için şarj aleti mevcuttur. İstenildiğinde normal pil ile çalıştırılabilir.
 0 (212) 223 05 03
 info@masterpick.net
Master pick ® 2013