Master Smart Lock Bas-Aç
Master BAS-AÇ, yay mekanizması ile kapanan kapılar için tasarlanmıştır. Kapı otomatiğine basıldığında, kısa süreli olarak kilit dilini iter, ileride tutar ve kapının açılmasına izin verir. Süre bittiğinde (yaklaşık 5 saniye) dili ileride tutmak için uyguladığı kuvveti keser, dil tekrar yuvasına girer ve kapı tekrar güvenli hale gelir.

 Master Güvenli Akıllı BAS-AÇ :

MSL BAS-AÇ, yay mekanizması ile kapanan kapılar için tasarlanmıştır. Kapı otomatiğine basıldığında, kısa süreli olarak kilit dilini iter, ileride tutar ve kapının açılmasına izin verir. Süre bittiğinde (yaklaşık 5 saniye) dili ileride tutmak için uyguladığı kuvveti keser, dil tekrar yuvasına girer ve kapı tekrar güvenli hale gelir.

Ürünün sorunsuz çalışması için kapı mekaniğinin problemsiz olması ve montajının ve elektriksel bağlantılarının doğru olarak yapılması gerekir.

 

MSL BAS-AÇ, kapı otomatiğine basıldığında diğer kapı otomatiği cihazlarından farklı olarak, kilit dilini 5 saniye boyunca ileri iter ve tutar, süresi dolduğunda tekrar kilitler. Patentli olan bu özelliği sayesinde, kapının açılıp tekrar kurulması gerekmeden güvenli hale gelmesini sağlar. Alın sacı 3 mm. kalınlığında paslanmaz sacdan ve yekpare olması nedeniyle dayanıklıdır.

MSL BAS-AÇ, elektronik kontrol kutusu ve BAS-AÇ kilit karşılığından oluşur. Elektronik kontrol kutusu, 220 V AC besleme ile çalışır. Kontrol kutusunda BAS-AÇ için gerekli düşük voltaj üretilir.

Kontrol kutusu, kapının civarına veya elektrik panosunun içine uygun olan herhangi bir yere yerleştirilebilir. Yerleştirilen yer kapıdan 30 metreye kadar uzak olabilir.

Bağlantı uçları aşağıdaki şekilde gösterilmiştir.


 0 (212) 223 05 03
 info@masterpick.net
Master pick ® 2013