Fırfır Kırma Aparatı (Yeni)
Fırfır Kırma Aparatı (Yeni) ''Çelik rozetlerin fırfır larını Kırma Aparatı'' Silindirli kilitlerin kullanıldığı Kapı veya ünitelerde silindirli kilitlerin zorlamak sureti ile kırılmasını veya tahrip edilmesini önlemek için, Önünde Çelik fırfır lar olan Çelik rozetler mevcuttur. Çelik rozetin kırılabilmesi için, Çelik rozetin önünde bulunan koruyucu fırfır’ın kırılması gerekmektedir. Çelik rozetin önünde koruyucu Fırfır varken Rozetin kırılması mümkün değildir. Bu patentli,yeni Ürünümüz; Çelik rozetlerin fırfır larını Kırmak içindir. Çelik rozet kırma aparatları için çok önemli yardımcı bir ürün olarak tasarlanmıştır.

KOD: KIRFIR  Fırfır Kırma Aparatı (Yeni) 

''Çelik rozetlerin fırfır larını Kırma Aparatı''   

Silindirli kilitlerin kullanıldığı Kapı veya ünitelerde silindirli kilitlerin zorlamak sureti ile kırılmasını veya tahrip edilmesini önlemek için, Önünde Çelik fırfır lar olan Çelik rozetler mevcuttur.

Çelik rozetin kırılabilmesi için, Çelik rozetin önünde bulunan koruyucu fırfır’ın kırılması gerekmektedir. Çelik rozetin önünde koruyucu Fırfır varken Rozetin kırılması mümkün değildir.

Bu patentli,yeni Ürünümüz; Çelik rozetlerin fırfır larını Kırmak içindir.

Çelik rozet kırma aparatları için çok önemli yardımcı bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Çelik Fırfır’lar; Hem kilit göbeğine hem de çelik rozete müdahale edilebilmesini önlüyor. Çelik Fırfır’ları kırarak kilit göbeğine ve çelik rozete müdahale edilebilmesine ve bu sayede kapı kilidine müdahale ederek kilitli kapıların açılabilmesini mümkün kılar.

Ayrıca ürünümüz; Tasarımı sayesinde Çelik rozet koparmaların vazifesini de görebilmektedir. Çünkü tasarımı ve güçlü yapısı sayesin de fırfır’ın Kırılması esnasın da mevcut çelik rozeti de kırabilir.

Böylece; mevcut çelik rozet koparmalarının vazifesini de yapabilir.


 0 (212) 223 05 03
 info@masterpick.net
Master pick ® 2013