Diğer
Atlatma Aparatı ATL-02
Bilerek veya yanlışlıkla ters yöne çevirdiğiniz ya da iki ve üç turlu kilitlenmiş kilitleri çevirmeye yarar.
Kastırmalar KS-01/11
Kastırmalar manuel ve elektronik maymuncukların vazgeçilmez yardımcılarıdır.
Pim Setleri » PP-24 / 2,85
Setin içerisinde yaklaşık 4600 adet pim vardır. Alt ve üst şifre pimleri, Master pimleri ve şifre yaylarından oluşmaktadır.
Pim Setleri » PP-24 / 2,70
Set içersinde çeşitli ölçülerde 4.400 kadar pim bulunmaktadır. Alt ve üst şifre pimleri, master pimleri ile şifre yaylarından oluşmaktadır. Set içersinde barel sökme aparatı (BR-Y) bulunmaktadır. Pimler Kale markalı kilitler için master yapımında ku
Pim Setleri » PP-24 / 2,50 DAF
Set içersinde çeşitli ölçülerde 4.400 kadar pim bulunmaktadır. Alt ve üst şifre pimleri, master pimleri ile şifre yaylarından oluşmaktadır. Set içersinde barel sökme aparatı (BR-Y) bulunmaktadır. Pimler DAF markalı kilitler için master yapımında kul
Pim Setleri » PP-24 / 2,50 İTO
Set içerisinde çeşitli ölçülerde 4400 kadar şifre ve master pim bulunmaktadır. Alt ve üst şifre pimleri,master pimler ile şifre yaylarından oluşmaktadır. Pimler İTO Markalı kilitler için master Kilit yapımında kullanılır.
Sihirbaz » SH-18K
Çekili kapılar için tasarlanan bu ürün, sizi fazla uğraştırmadan kilidin dilini iterek kapının açılmasını sağlar.
Sihirbaz » SH-18
Çekili kapılar için tasarlanan bu ürün, sizi fazla uğraştırmadan kilidin dilini iterek kapının açılmasını sağlar.
Sihirbaz » SH-16K
Çekili kapılar için tasarlanan bu ürün, sizi fazla uğraştırmadan kilidin dilini iterek kapının açılmasını sağlar.
Sihirbazlar SH-16
Çekili kapılar için tasarlanan bu ürün, sizi fazla uğraştırmadan kilidin dilini iterek kapının açılmasını sağlar.
Sihirbaz SH-20
Sihirbaz » SH-18 Çekili kapılar için tasarlanan bu ürün, sizi fazla uğraştırmadan kilidin dilini iterek kapının açılmasını sağlar.Diğer Sihirbazlarda daha uzun olduğu için çok daha kalın kapıları açabilmektedir.
Ters Sihirbaz SH-22
Günümüzde kapılar genellikle içe doğru açılır. Ancak bazı kapılar dışa doğru açılırlar(Yangın kapısı,güvenlik kapıları VS.) Mevcut sihirbazlar bu tür kapılarda iş göremezler.Bu tarz kapıların açılabilmesi için tasarlanmış olan Ters Sihirbaz çok başa
MANYETİK ANAHTAR TUTMA ALETİ
Bilyal maymuncuk tutucu özel tasarım ''tutucu adaptör'' mıknatıslı ve özel olarak yapılmış altı köşe bits saplıdır. İçerisine yüksek çekim kabiliyeti olan metal mıknatıs gömülmüştür.
Barel Sökme Aparatı BR-Y
Tüm anahtarcılar için gerekli ekipmanların başında gelir. Tüpü çıkartılan barelin yaylarının ve alt pimlerinin dökülmesini kimse istemez, çünkü yerlerine dizmek uzun zaman almakta ve can sıkıcı olmaktadır. Bunu önlemenin en basit çözümü tüpü çıkartma
MİKROMETRE Mik 10
Anolog ölçü olan mikrometre ölçü aleti 0.01mm. Hassasiyetinde ölçüm yapar. Özel yapısı sayesinde çukur derinliği ölçebilmektedir. Böylece (bilyeli anahtarların) şifre derinliklerini ölçme imkanı sağlar.
Yarımay Anahtar Başlığı 1Pk.
Yarım ay şeklinde anahtarı halkasından çıkarmaya gerek kalmadan takılma özelliğine sahip çok sık kullanılan anahtar başlığı
New Keychain KA-1Y
New models of standard type identification keychains, Key indispensable companion. the regulation of multiple key board, there is a very practical solution is .10 of different colors.
Standart Kimlik Anahtarlık
Standart tip kimlik anahtarlık, tüm karışık pano uygulamalarında kesin çözüm. Paket içersinde 10 adet farklı renk bulunmaktadır.
Tombul Kimlik Anahtarlık
Standart tip kimlikten farklı olarak dizayn edilmiş olan KA-02 modeli geniş yazı alanı ile numaralandırma işlemlerinde ve tüm karışık pano uygulamalarında ideal çözüm.
Otel Tip Kimlik Anahtarlık
Otel, pansiyon ve konaklama mekanlarında kullanılan tipte kimlik anahtarlık modeli. Ürün üzerinde bulunan lastik halka sayesinde bırakılan yere herhangi bir zarar vermez.
Mantar Anahtar Başlığı 1Pk.
Mantar şeklinde olan AB-02 anahtarın üst kısmından takılmaktadır. Anahtara monte edilirken anahtarın halkadan çıkartılması gerekmektedir fakat alışılmış başlıklardan farklı bir görüntüsü vardır.
Kavanoz Yarımay Anahtar Başlığı
Hem ekonomik hem de başlıkları rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz başlıkların ekonomik modeli. Ambalaj : 1000'lik plastik kavanozda
Kavanoz Mantar Başlık 1000Ad.
Çok ekonomik bir üründür. Anahtar Başlıklarını rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz ve teşhir edebileceğiniz bir modeldir.
Z Teli (7'li Set)
Z Teli (7'li Set)
Anahtar Markalama Aparatı
Anahtarı işledikten sonra markalama alanına anahtarı koyup tek bir çekiç darbesiyle anahtarın üzerinde logonuz yada istediğiniz bir kelime çıkmaktadır. İstemiş olduğunuz logoyu kendinizde tasarlayabilirsiniz.
Master Barel Toplama Seti
Barelleri söktüğünüz gibi takmak için kullanabileceğiniz, genel amaçlı kullanışlı bir set. Tüm anahtarcılar için gerekli ekipmanların başında gelir.
Anahtar Stantı ''50x100''
Anahtar Stantı ''50x100'' 50x100cm Ölçülerinde tasarlanmış modüler bir ürünümüzdür. Kolay monte edilebilir. Yan yana monte edilerek istenilen büyüklükte kurulabilir. Ergonomik tasarımı sayesinde,anahtar askılarını istenilen şekle göre monte edebili
Tezgahüstü Anahtar Standı
Tezgahüstü Anahtar Standı
Anahtar Stand kancası
Anahtar Stand kancası
Barel Segman Pensesi
Master anahtar yapımı sırasında veya barellerin içini sökme takma esnasında normal bir segman pensesi ile yapamayacağınız sıkma veya açma işleminde kullanabileceğiniz özel tasarım bir ürün.
 0 (212) 223 05 03
 info@masterpick.net
Master pick ® 2013