ÇUBUKLAR
Bu çubuklar iç kapı panelinin altından bağlantılara ulaşmak için dizayn edilmiştir. Dikey ve yatay çubuklara (Rotlara) ulaşarak, yeni model arabaları açmada kullanılır.yukarıdan veya aşağıdan dikey bağlantılara kolayca ulaşabilir.

KOD: OM 22  Geniş Duble’’L’’
Master'in bu ürünün oldukça kullanışlı bir açıcıdır. Bir ucu yukarı dönük bir kanca ve öteki ucu dışa dönük bir kanca olup yukarıdan veya aşağıdan dikey bağlantılara kolayca ulaşabilir. Özel alaşımlıdır. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili, dikey çubuk stili.

 CODE: OM 22   Large Double’’L’’
This product of Master is so useable opener. Its one hook is looking upwards and other hook is looking downwards. So it can easily reach vertical connections. It has special alloy. Area of use: horizontal bar style, vertical bar style.

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


KOD: OM 23  Kısa Duble ‘’L’’
Master'in bu ürünü oldukça kullanışlı bir açıcıdır. Bir ucu yukarı dönük bir kanca ve öteki ucu dışa dönük bir kanca olup yukarıdan veya aşağıdan dikey bağlantılara kolayca ulaşabilir. Geniş duble "L" açıcıya göre daha kısa olduğu için yakın mekanizmalara daha rahat müdahale etme imkanı
sağlar. Özel alaşımlıdır. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili, dikey çubuk stili.

 CODE: OM 23  Short Double ‘’L’’
This product of Master is so useable opener. Its one hook is looking upwards and other hook is looking downwards. So it can easily reach vertical connections. According to the large double L opener, it is short and it provides easily intervention to closer mechanisms. It has special alloy. Area of use: horizontal bar style, vertical bar style.

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 


KOD: OM 24 Kısa Çubuk
İnce çubuk açıcı esnek malzemeden oluşan döndürmeyi ve ulaşımı zor olan mekanizmalara müdahaleyi mümkün kılar. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili, dikey çubuk stili.

 CODE: OM 24  Short Bar
It provides intervention to the difficult mechanisms with help of flexible thin opener. Area of use: horizontal bar style, vertical bar style.

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 
KOD: OM 10 Dikey Kanca
"Dikey kanca" dikey ve yatay çubuklara (rotlara) ulaşarak yeni model bir çok arabaları açmada kullanılır. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili. dikey çubuk stili.

CODE: OM 10  Vertical Hook
Vertical hook is used foropening new model cars with help of vertical and horizontal bars (rods).  Area of use: horizontal bar style, vertical bar style.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 


KOD: OM 12 Geri Dönük Kanca
Geri dönük kanca son derece kullanışlı bir alet olup iç kapı panelinin altından bağlantılara ulaşmak için dizayn edilmiştir. Aynı zamanda yatay bağlantılar üzerinde son derece etkilidir. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili, dikey çubuk stili.

 CODE: OM 12   Back-looking hook
Back looking hook is so useful tool and is designed to access connection under interior door panel. At the same time it is effective at horizontal connections. Area of use: horizontal bar style, vertical bar style.

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 


KOD: OM 11 Yukarı Dönük Kanca
Yukarı dönük kanca cam arkasında veya diğer muhafazalı yerlerdeki, kapı içerisindeki dikey çubuklara müdahale etmeyi mümkün kılar. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili, dikey çubuk stili.

CODE: OM 11  Upturned hook
It provides to intervene vertical bars inside doors, at the back of glass and other secured places. Area of use: horizontal bar style, vertical bar style..

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 


KOD: OM 13   Uzun Dikey Kanca
Uzun dikey kanca dikey ve yatay çubuklara (Rotlara) ulaşarak, yeni model arabaları açmada kullanılır. Dikey kancaya oranla daha uzundur. Böylece daha derindeki mekanizmalara ulaşmayı mümkün kılar. Etkilidir. Kullanım metotları: yatay çubuk stili, dikey çubuk stili. 60 cm'lik sondayı yakmak için fişi
soketine takmanız yeterlidir.

 CODE: OM 13   Long Vertical Hook
long vertical hook accesses vertical and horizontal bars (Rods), it is used for opening new model cars. It is longer than vertical hooks. Thus it can easily access mechanisms in deeper parts. It is effective. Area of use:  horizontal bar style, vertical bar style. It is sufficient to insert 60 cm part to the plug. 


 0 (212) 223 05 03
 info@masterpick.net
Master pick ® 2013