Çok Hafif Tüp Çektirme Aleti HX-00
Anahtarcı ve çilingirler için geliştirilen bu özel araç, (profil, yuvarlak ve oval) silindir kilitler her türlü kolay ve verimli bir şekilde çıkarılmasını sağlar. Bu araç, kapı veya kapı görevlisi zarar vermeden kapı hızlı açılmasını sağlar.

KOD: HX-00  Çok Hafif Tüp Çektirme Aleti

Anahtarcı ve çilingirler  için geliştirilen bu özel araç, (profil, yuvarlak ve oval) her türlü kilidi kolay ve zararsız  bir şekilde kilit tüplerini çıkarılmayı sağlar. Böylece; kapı veya kapı gövdesine zarar vermeden kapının hızlı şekilde  açılmasını sağlar. Kilit tüpünün çekilmesi ile , kildin kilitleme mekanizmasına hızlı ve kolay erişim sağlanır. silindir fişi kendisini kaldırmak da mümkündür.

Bu alet ; bilyalı yada german barelllerde  veya yarım barellerde (sadece bir tarafın açılabilen barel) kullanılabilir. Acil açma gerkdiği durumlarda  çok etkindir. Çelik , ahşap, aliminyum veya plastik kapılarda çok kolay kullanılabilir.Cihaz ,merkezi odaklı çekme mekanizması ile çalışır. Tüp çektirme esnasında yanal destek vardır. Tüp çektirme aletinde özel üretilmiş çelik çektirme vidaları kullanılır.Bu özel çektirme vidaları kilidin eğilmesini veya kırılmasını önler.


 0 (212) 223 05 03
 info@masterpick.net
Master pick ® 2013