4 in 1 Tüp Çektirmeli Süper Barel Kırıcı KIR-35X
Söz konusu buluşta barel kırma ve tüp çektirme işlemini yapan aparatlar tek bir gövdede toplanmış bulunmaktadır. Böylece sizler kilit açma işlemi için gittiğiniz yerlere ayrı ayrı aparatlar götürmek zorunda kalmayacaksınız.

KOD: KIR-35X     4 in 1 Tüp Çektirmeli Süper Barel Kırıcı

Söz konusu buluşta barel kırma ve tüp çektirme işlemini yapan aparatlar tek bir gövdede toplanmış bulunmaktadır. Böylece sizler kilit açma işlemi için gittiğiniz yerlere ayrı ayrı aparatlar götürmek zorunda kalmayacaksınız. Böylece hem zamandan tasarruf edilmiş olmakta hem de iki farklı iş tek bir aparatla görülmüş olmaktadır.

Söz konusu buluşta iki aparatın teknik özelliklerini bir arada ve aynı anda kullanıldığından, kapıya zarar vermeden kilit göbeği kırılabilmekte ve kilitli kapıları çok daha kolay açılabilmektedir.

 

Son zamanlarda piyasaya sürülen ve kırılmalara karşı güvenli bareller mevcuttur. (Kırılsa da güvenli barel) Bu bareller kırıldığında sadece uç kısmı kırılmaktadır. Çünkü kırılmalara karşı güvenli olması için özel üretilmektedirler. Kırıldığı zaman sadece uç kısmı kopmakta ve ana gövde kapının üzerinde kalmaktadır. Ancak buluş son sürüm tüm barellerin özellikleri bazında üretildiğinden, kırılmalara karşı güvenli olan bu barelleri de kırabilmektedir. 

 

 

 

  

*Takım Çantası İle verilir.


 0 (212) 223 05 03
 info@masterpick.net
Master pick ® 2013